Apie gidą

Krašto paveldo gidas. Keliauk, atrask, pažink!

Šis gidas gali tapti partneriu ir pagalbininku keliaujančiam, mokytojui, dėstytojui, ekskursijų vadovui ar šeimai norinčiai turiningai praleisti popietę. Krašto paveldo gide rasite informaciją apie istorinius, gamtos, architektūros paminklus, vietoves, gatves, piliakalnius, memorialines vietas bei įvairius kultūros paveldo objektus, liudijančius krašto istoriją ir dabartį.

Gidas yra laisvai prieinamas visuomenei ir pritaikytas bet kokiam įrenginiui, o Krašto Paveldo Gido programėle – Klaipeda Heritage Guide galima naudotis išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis. Juose informacija pateikta lietuvių, vokiečių, rusų bei anglų kalbomis.

Siūlome Klaipėdos miestą pažinti ir žaidžiant interaktyvų, edukacinį žaidimą vaikams Žaliapėdis, kurio tikslas ne tik lavinti vaikus logikos, motorikos ir kitų bendrųjų gebėjimų, bet ir linksmai pažinti Klaipėdos miesto lankytinus kultūros paveldo objektus.

Krašto paveldo gido žemėlapyje rasite Klaipėdos miesto ir Klaipėdos krašto įvairias lankytinas vietas bei kultūros paveldo objektus. Kviečiame Jus pasirinkti maršrutą, kuris paskatins praleisti laisvalaikį turiningai ir kartu susipažinti su vietos istorija.

Krašto paveldo gido turinį kuria ir pildo Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ir partneriai: Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Pajūrio regioninio parko direkcija ir Klaipėdos Bachmano dvaro bei Tauralaukio bendruomenės, Palangos miesto savivaldybės biblioteka, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka, Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka, Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka. Aktyviai bendradarbiaujame su Klaipėdos apskrities gidų gildija ir Klaipėdos miesto savivaldybe.

Dėkojame klaipėdiečiams ir kitų regionų gyventojams aktyviai įsitraukusiems ir praturtinusiems Krašto paveldo gidą savo prisiminimais, įžvalgomis, pastabomis, informacija, nuotraukomis bei maršrutais.

 

Rėmėjai:

Bibliotekos pazangai2kulturos ministerijalnb logo    6     LTK Logotipas    LOGO